نمایش 1–15 از 27 نتیجه

کوله پشتی لپ تاپ کاترپیلار k1028

499,000 تومان
کوله پشتی مخصوص حمل لپ تاپ و وسایل برند CAT محصولی برای آقایان و خانم ها است. این کیف لپتاپ دارای یک محفظه بزرگ برای نگهداری رایانه همراه و دو جیب در کناره ها و 3 زیپ کوچکتر برای نگهداری وسایل جانبی است.

کوله پشتی لپ تاپ کاترپیلار k1029

570,000 تومان
کوله پشتی مخصوص حمل لپ تاپ و وسایل برند CAT محصولی برای دانشجویان، دانش آموزان دبیرستانی است. این کیف لپتاپ دارای یک محفظه بزرگ برای نگهداری رایانه همراه و دو جیب در کناره ها و 2 لایه جیب کوچکتر برای نگهداری وسایل جانبی است.

کوله پشتی مدرسه ای camel k1134

340,000 تومان
کوله پشتی camel با پارچه با کیفیت تولید شده و دارای 6 جیب مجزا است که بزای دانش آموزان و دانشجویان بسیار مناسب است. قیمت این محصول با توجه به کیفیت آن مناسب است. از لحاظ اندازه در رده کوله های سایز متوسط می باشد.

کوله پشتی دخترانه مدرسه صورتی رنگ k1137

450,000 تومان
کوله پشتی دخترانه با طرح قلب و دختر صورتی رنگ مناسب برای دختران پیش دبستانی و ابتدایی است. کیفیت پارچه و دوخت این کوله بالا بوده دارای 5 زیپ و دو جیب در کناره ها است که برای کودکان دختر 7 تا 10 ساله مناسب است.

کوله پشتی لپ تاپی و کیف مدرسه CAT K1012

670,000 تومان
کوله پشتی ایرانی caterpillar به دلیل داشتن ویژگی هایی مانند ماساژور در بند ها،جلیقه ای بودن بندها،پورت USB و هندزفری، جنس بسیار مقاوم و دوخت بسیار مستحکم برای افرادی که از کوله پشتی زیاد استفاده می کنند بسیار مناسب می باشد.
 

کوله مدرسه و لپ تاپی CAT کد K1013

619,000 تومان
دارای بندهای پهن و مستحکم دارای ماساژور در قسمت بندها برای راحتی شانه ها دارای پورت USB و هندزفری دارای

کوله مدرسه، دانشگاهی و لپ تاپی CATERPILLAR کد K1014

525,000 تومان
کیف مدرسه cat ، یک کوله پشتی مناسب برای تمامی افرادی که نیاز به کوله پشتی با دارا بودن قابلیت هایی مانند محافظ و ضربه گیر برای لپ تاپ، پورت USB و هندزفری بندهای پهن و مستحم و جادار و قیمت مناسب می باشد.

کوله پشتی مدرسه و لپ تاپی ALEXA کد K1017

675,000 تومان
دارای بندهای پهن و مستحکم دارای ماساژور در قسمت بندها برای راحتی شانه ها دارای پورت USB و هندزفری دارای

کوله پشتی مدرسه پسرانه سگ های نگهبان k1131c

199,000 تومان
کیف مدرسه و پیش دبستانی طرح سگ های نگهبان کوله ای کوچک، سرمه ای رنگ و ارزان قیمت است که برای پسران 6 تا 8 ساله مناسب است.

کوله پشتی مدرسه ای CAT کد K1021

225,000 تومان
کیف مدرسه کترپیلار با پارچه برزنتی دارای 4 زیپ است که برای نگهداری و حمل وسایل و دفتر و کتاب دانش آموزان طراحی و تولید شده است.  

کوله پشتی مدرسه رنگی طرح کندو کد K1022

225,000 تومان
مناسب برای دانش آموزان ابتدایی سبک جادار با کیفیت دوخت عالی قیمت مناسب

کوله پشتی مدرسه دخترانه سگ نگهبان k1131a

199,000 تومان
کیف مدرسه دخترانه صورتی رنگ طرح انیمیشن کارتونی سگ نگهبان مناسب برای دختران پیش دبستانی و سال اول ابتدایی است. این کوله کوچک و ارزان قیمت است که برای کودکان 5 تا 8 ساله مناسب است.

کوله پشتی مدرسه دخترانه صورتی رنگ k1131b

199,000 تومان
کیف مدرسه دخترانه صورتی رنگ طرح دو دختر مناسب برای دختران پیش دبستانی و مهدکودکی است. این کوله کوچک و ارزان قیمت است که برای کودکان دختر 5 تا 8 ساله مناسب است.

کوله پشتی مدرسه دخترانه اسب تک شاخ k1132a

220,000 تومان
کیف مدرسه دخترانه یونیکورن صورتی رنگ مناسب برای دختران پیش دبستانی و ابتدایی است. این کوله ارزان قیمت دارای 4 زیپ بوده که برای کودکان دختر 6 تا 10 ساله مناسب است.

کوله پشتی مهد کودکی دخترانه صورتی کد K1025

247,000 تومان
کوله پشتی کودک با رنگ صورتی، برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی و دختران مهد کودکی مناسب است.

خرید کیف مدرسه و کوله پشتی مدرسه

خرید کیف مدرسه دخترانه و پسرانه و کوله مدرسه برای دانش آموزان ابتدایی تا دبیرستان و حتی دانشجویان با قیمت مناسب از سایت دلرو امکان پذیر است.

می توانید جدیدترین محصولات کیف و کوله مدرسه را با طرح ها و رنگ های متنوع با ارزان ترین قیمت بررسی و خرید نمایید.

خرید کیف مدرسه دخترانه ابتدایی ارزان ، کیف مدرسه دخترانه دبیرستانی جدید و انواع کیف مدرسه پسرانه دبیرستانی را در این فروشگاه ملاحظه می نمایید.

 دسته بندی کیف مدسه ای دخترانه و پسرانه ، کوله پشتی مهدکودک ، مدرسه و دانشگاه
👁 مناسب استفاده برای
دانش آموزان دختر و پسر پیش دبستانی، ابتدایی ، راهنمایی ، دبیرستانی و پیش دانشگاهی

قیمت کیف مدرسه

در این صفحه انواع مدل های کیف و کوله پشتی مدارس را مشاهده میکنید. قیمت کیف مدرسه پسرانه و دخترانه با تخفیف ویژه درج شده است که مشابه سایت دیجی کالا قابل خرید میباشد.

قیمت کیف مدرسه دخترانه ، قیمت کیف مدرسه پسرانه ابتدایی ، دوره متوسطه اول و دوم را در فروشگاه دلرو بررسی نمایید.

کیف مدرسه دخترانه

خرید اینترنتی انواع مدل های کیف مدرسه دخترانه و کوله پشتی های مدرسه ای دخترانه و عکس کیف های مدرسه دخترانه جدید و قیمت انواع کوله پشتی های فانتزی و شیک برای دانش آموزان دختر ابتدایی راهنمایی دبیرستان و مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم در فروشگاه اینترنتی دل رو امکان پذیر می باشد.

کیف مدرسه پسرانه

فروش جدیدترین کیف های مدرسه ای پسرانه و قیمت کوله پشتی های مدرسه پسرانه ابتدایی چرخدار، مهد کودکی، پیش دبستانی و خرید کیف مدرسه پسرانه بزرگسال و اسپرت دیجی کالا در وبسایت delro.ir قابل خرید می باشد.